Brandts debuteert met remise in Afrikaanse CL

0 reacties
29 januari 2011, 16:27   Bijgewerkt: 16:47

Ernie Brandts is met een remise gedebuteerd in de Afrikaanse Champions League. De Nederlandse coach zag zijn APR FC, de kampioen van Rwanda, zaterdag thuis in de voorronde met 2-2 gelijkspelen tegen het Tunesische Club Africain Tunis.

APR FC, dat in de competitie na negen duels zonder puntenverlies fier bovenaan staat, kwam twee keer op achterstand. Door een benutte strafschop van Twite, een kwartier voor tijd, heeft de legerclub echter nog voldoende kans op het halen van de eerste ronde van het kampioenenbal. De return is over twee weken in Tunis.

Indien Brandts’ APR FC dat duel in Tunesië tot een goed einde weet te brengen, speelt het in de volgende ronde waarschijnlijk tegen Zamalek. De ploeg uit Egypte, waar voormalig Ajacied Mido sinds kort onder contract staat, won namelijk met 4-0 bij Ulinzi Stars uit Kenia, waardoor de terugwedstrijd een formaliteit is geworden.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel