Qatar ontkent aantijgingen FIFA-lid Warner

0 reacties
Ger
30 mei 2011, 16:28

Qatar heeft het WK van 2022 op reglementaire wijze toegewezen gekregen. Dat zei een woordvoerder van de voetbalbond van dat land maandag naar aanleiding van aantijgingen van het geschorste FIFA-lid John Warner.

Warner maakte een e-mail openbaar van secretaris-generaal Jerome Valcke van de FIFA waaruit zou blijken dat het eveneens geschorste FIFA-lid Mohamed bin Hammam het WK van 2022 kocht voor Qatar. Valcke stelt in het schrijven: "Hij (Hammam) dacht dat hij de FIFA kon kopen net zoals ze het WK hebben gekocht." Valcke gaf maandag toe dat hij de mail heeft gestuurd, maar volgens hem heeft Warner er slechts delen uit geciteerd.

"Qatar 2022 heeft niets fout gedaan in de strijd om de organisatie van het WK", aldus een woordvoerder. "Wij eisen dringend opheldering van de FIFA over de verklaring van Valcke. Intussen beraden wij ons op juridische stappen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel