AZ vier tot zes weken zonder Martens

12 september 2011, 22:31
0 reacties

Een fikse tegenvaller voor AZ. Maarten Martens staat minimaal een maand langs de kant met een enkelblessure. De Belgische spelverdeler moet een kijkoperatie ondergaan, waarbij zijn enkel zal worden schoongemaakt.

Martens liep al langer rond met klachten, maar had zich er nog niet aan laten helpen met de hoop dat het weg zou trekken. "Daardoor was het vorig seizoen al moeilijk om een diagnose te stellen. Na de rustperiode van deze zomer, leek het geleidelijk beter te gaan. Maar dat onschuldige blok tegen PSV verergerde de klachten", legt hij uit aan VI.

"Na het duel met PSV heb ik met pijnstillers gespeeld. Toen ik stopte met het nemen van die medicijnen, bleek dat de pijn weer terug was", aldus Martens, die de komende wedstrijden waarschijnlijk zal worden vervangen door Adem Maher. De pas achttienjarige middenvelder blonk afgelopen weekend al uit tegen NEC (4-0).

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen