In opspraak geraakte Blatter denkt niet aan exit

0 reacties
Ger
18 november 2011, 11:38

Sepp Blatter speelt allerminst met de gedachte om op te stappen als voorzitter van de FIFA. De 75-jarige Zwitser raakte deze week in opspraak vanwege controversiële uitspraken over racisme op het voetbalveld.

"Het spijt me voor alle mensen die zich hebben gestoord aan mijn uitlatingen", zei Blatter vrijdag tegen de BBC. "Maar ik kan niet opstappen. Waarom zou ik? Het zou oneerlijk zijn om te vertrekken en dat komt bovendien niet overeen met mijn instelling, mijn mentaliteit en mijn energie."

Gordon Taylor, de preses van de Engelse spelervakbond, drong eerder deze week aan op een vertrek van Blatter. "Het is schaamteloos. De FIFA is het hoofd van meer dan tweehonderd voetballanden, met verschillende culturen en kleuren. Dit kan je niet zeggen."

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel