Besiktas op stoom bij bezoek aan Donk en Babel

0 reacties
18 april 2015, 21:24

Besiktas heeft uitgehaald in de Turkse Super Lig. De formatie van coach Slaven Bilic boekte zaterdag een 1-5 overwinning in de uitwedstrijd tegen stadgenoot Kasimpasa SK.

Mustafa Pektemek en Demba Ba brachten Besiktas op een 0-2 voorsprong, alvorens Kasimpasa op slag van rust via Tunay Torun terug in de partij kwam. In de tweede helft zat een ommekeer er echter niet in voor de thuisploeg, Besiktas liep dankzij Ramon, Olcay Sahan en José Sosa uit naar een 1-5 zege. Kasimpasa, waar Ryan Donk en Ryan Babel in de basis stonden, eindigde het duel met negen man. Baris Basdas en Adem Büyük kregen na de pauze rood.

Besiktas komt door de winst op 58 punten, evenveel als koploper Galatasaray. Dat team gaat zondag nog wel op bezoek bij Trabzonspor. Fenerbahçe staat derde met 56 punten en speelt maandag thuis tegen Bursaspor.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel