Loodzware opgave dreigt voor Oranje Leeuwinnen

0 reacties
Ger
16 juni 2015, 10:18

Het Nederlands vrouwenelftal is voor het bereiken van de achtste finales op het WK afhankelijk van de resultaten in de andere groepen. Als de Oranje Leeuwinnen het toernooi mogen vervolgen, wacht in de volgende ronde een zeer sterke tegenstander.

De kans is groot dat de equipe van keuzeheer Roger Reijners tegenover Duitsland of Japan komt te staan. Beide landen staan te boek als grootmachten in het vrouwenvoetbal. Wereldranglijstaanvoerder Duitsland werd twee keer wereldkampioen (2003 en 2007) en legde de laatste zes keer beslag op de Europese titel. Japan is de regerend wereldkampioen. In 2011 werden de voetbalsters van de Verenigde Staten na penalty's geklopt.

De eventuele wedstrijd tegen Duitsland zal worden gespeeld in Ottawa op zaterdagavond om 22.00 uur. Mocht Japan de opponent van Nederland worden, dan staat dat duel voor woensdagochtend 01.00 uur in Vancouver op het programma.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel