KNVB rekent nog altijd op drie EK-duels in Amsterdam

0 reacties
16 mei 2020, 16:29

Het Nederlands elftal speelt volgend jaar op het EK gewoon drie keer thuis in de Johan Cruijff ArenA. Gijs de Jong, directeur EURO 2020 van de wedstrijden in Amsterdam, rekent erop dat er niets gaan veranderen aan de planning.

Naast de drie groepsduels van Oranje wordt er in de hoofdstad ook een duel in de achtste finale gespeeld. "Sinds de beslissing om EURO 2020 te verplaatsen naar 2021 zijn we met UEFA en alle partners in constructief overleg. Dit gebeurt vanuit een positieve grondhouding en de gesprekken lopen op schema. De gemeente Amsterdam heeft reeds toegezegd dat de 4 wedstrijden in 2021 in Amsterdam gespeeld kunnen worden", laat De Jong weten in een verklaring.

"We zijn daarnaast nog in gesprek over de verdere invulling van het programma. Ook de Johan Cruijff ArenA heeft bevestigd dat de data akkoord zijn in de agenda. Verder hebben we nu nog even wat tijd nodig om een en ander te formaliseren en goed op papier te zetten. Maar zoals gezegd, we gaan er vanuit dat dat gaat lukken", vertelt De Jong.

Lees ook: UEFA houdt rekening met minder dan 12 EK-gastheren

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel