Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op donderdag 31 maart.
Esbjerg fB - Hobro IK (18.00 uur)
Rafael van der Vaart was de afgelopen dagen nog analist bij het Nederlands elftal, waar hij kon kijken naar een aantal wereldspelers. Nu moet hij het als assistent-trainer doen met minder kwaliteit. Zijn ploeg Esbjerg neemt het op tegen concurrent Hobro, dat twee punten meer heeft verzameld. De Nederlander zal hopen op een driepunter, aangezien de ploeg slechts twee punten boven de degradatiestreep staat op het tweede niveau van Denemarken. Maar een overwinning, dat is al even geleden. De laatste vier wedstrijden leverden slechts één punt op. Kan de ploeg de vrije val nog stoppen?
VfL Wolfsburg (v) - Arsenal (v) (18.45 uur)
Hoeveel Nederlandse speelsters zijn na vandaag nog actief in de Champions League? Die vraag zal beantwoord worden in de return tussen Wolfsburg en Arsenal. De Engelsen beschikken uiteraard over topspits Vivianne Miedema, maar het Nederlandse aandeel bij de thuisploeg is nog een stuk groter. Jill Roord, Dominique Janssen, Shanice van de Sanden, Joelle Smits en Lynn Wilms staan allemaal onder contract bij Wolfsburg, dat ook nog eens wordt geleid door landgenoot Tommy Stroot. Weten zij het na de 1-1 in de heenwedstrijd thuis af te maken?
21.30 uur: Vandaag Inside, SBS6, talkshow onder andere over voetbal
22.00 uur: Voetbalpraat, ESPN, voetbaltalkshow
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen