Nations League zorgt voor heerlijke kraker tussen buurlanden

0 reacties
2 juni 2022, 07:00   Bijgewerkt: 1 juni 2022, 23:36

Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op donderdag 2 juni.

Wedstrijden

Spanje - Portugal (20.45 uur)

Het Nations League-seizoen 2022/23 begon gisteravond met het duel tussen Polen en Wales, vandaag staat de eerste kraker op het programma. Spanje neemt het in eigen huis op tegen buurland Portugal. De laatste niet-vriendschappelijke ontmoeting tussen de teams was op het WK 2018, waar een hattrick van Cristiano Ronaldo Portugal op de valreep een 3-3 gelijkspel bezorgde. Wordt het vandaag opnieuw zo'n spektakelstuk?

Servië - Noorwegen (20.45 uur)

Wie op zoek is naar een wedstrijd met een Eredivisie-tintje, komt vandaag al snel uit bij Servië tegen Noorwegen. De thuisploeg met aanvoerder Dusan Tadic neemt het op tegen onder meer Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Pedersen. Met Nemanja Gudelj, Filip Kostic, Filip Djuricic, Martin Ødegaard, Morten Thorsby, Alexander Sørloth en Dennis Johnsen staan er bovendien ook de nodige oud-Eredivisionisten op het veld. 

Voetbal op tv

18.00 uur: Bulgarije - Noord-Macedonië, Ziggo Sport Voetbal - live verslag van het duel in de Nations League

20.00 uur: UEFA Nations League Switch, Ziggo Sport - live verslag van alle duels in de Nations League

20.45 uur: Spanje - Portugal, Ziggo Sport Voetbal - live verslag van het duel in de Nations League

20.45 uur: Tsjechië - Zwitserland - Ziggo Sport Docu - live verslag van het duel in de Nations League

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel