Afzien: na bijna een maand zit het WK in Qatar er dan toch echt op

0 reacties
19 december 2022, 07:00   Bijgewerkt: 18 december 2022, 23:48

Aan het begin van iedere dag brengt FCUpdate.nl haar eigen spoorboekje. Met een handig overzicht brengen we in kaart wat het nieuws van de dag gaat worden, welke specials er online komen, welke duels er op het programma staan en wat voor voetbal op tv komt. Dit is wat je allemaal kunt verwachten op maandag 19 december.

Nieuws

WK-finale: the day after

Argentinië is wereldkampione geworden ten koste van Frankrijk. Een zinderend voetbalgevecht kwam gisteren (zondag) ten einde. Nu het toernooi in Qatar erop zit is het tijd om de balans op te maken van bijna vier weken spektakel. Wat schrijven de binnen- en buitenlandse media over de WK-finale? Wie blonken uit in Qatar, en wie vielen tegen?

Specials

Het beste elftal van het WK: dit waren dé uitblinkers in Qatar 

Argentinië heeft zich gekroond tot wereldkampioen. En daarmee zit het toernooi in Qatar erop. Het was een toetje om van te smullen, al was het toernooi sowieso alleraardigst om te kijken. FCUpdate.nl maakt na een maand lang voetbal de balans op: wie waren de smaakmakers over het hele toernooi?

Voetbal op tv

21.00 uur: Wigan Athletic - Sheffield United, Viaplay, live verslag van dit duel in de EFL Championship

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel