Feyenoorder verzuipt in Eredivisie: 'De slechtste man van het veld'

21 december 2024, 20:20
Feyenoorder verzuipt in Eredivisie: 'De slechtste man van het veld'
Foto: © ESPN
0 reacties

Ilias Sebaoui krijgt zaterdagavond de nodige kritiek van de supporters van sc Heerenveen. De van Feyenoord gehuurde linksbuiten speelde één helft mee tegen Almere City en maakte daarin bepaald geen onuitwisbare indruk.

De 23-jarige Sebaoui wordt sinds dit seizoen gehuurd van Feyenoord, nadat hij vorig seizoen indruk maakte op huurbasis bij FC Dordrecht. Van trainer Robin van Perise kreeg hij in elf van de zeventien competitiewedstrijden dit seizoen een basisplaats, waaronder tegen Almere City. In de pauze werd hij gewisseld.

Artikel gaat verder onder video

Supporters van Heerenveen beklagen zich over het gebrek aan rendement bij de buitenspeler en concluderen dat hij het niveau van de Eredivisie niet aan kan. Het spel van Sebaoui rechtvaardigt zijn basisplek niet, luidt de kritiek. Een supporter van Feyenoord noemt het ‘maar goed dat we Sebaoui hebben verhuurd’.

Zie je voor Ilias Sebaoui een toekomst bij Feyenoord?

Laden...
32 stemmen

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen