Het laatste voetbalnieuws » Van der Schaaf drie seizoenen naar Burnley
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Van der Schaaf drie seizoenen naar Burnley

Van der Schaaf drie seizoenen naar Burnley

Gepubliceerd op maandag 7 juli 2008 om 20:58

Remco van der Schaaf heeft zich voor drie seizoenen aan Burnley verbonden. De 29-jarige middenvelder wordt overgenomen van Vitesse. Hij stond ook in de belangstelling van Cardiff City, dat net als Burnley uitkomt in het Championship.

"Burnley volgde me al geruime tijd. Tijdens de gesprekken kreeg ik een goed gevoel", zegt Van der Schaaf op de website van de Engelse club. "Ik was toe aan een nieuwe uitdaging. Ik had ook aanbiedingen uit Duitsland, maar spelen in Engeland is iets speciaals."

Burnley-trainer Owen Coyle verwacht veel van de Nederlandse aanwinst. "Remco is pas 29 jaar en ik verwacht dat de komende drie jaar wel eens zijn beste kunnen worden. Hij is sterk, balvaardig en ervaren."

Van der Schaaf debuteerde tijdens het seizoen 1997/1998 in het eerste elftal van Vitesse. Hij speelde tussendoor voor Fortuna Sittard en PSV. Zijn verbintenis in Arnhem liep deze zomer af.


Gerelateerd

Clubs

Burnley FC

Personen

Remco van der Schaaf

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.