Het laatste voetbalnieuws » Le Guen in gesprek met Glasgow Rangers
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Le Guen in gesprek met Glasgow Rangers

Le Guen in gesprek met Glasgow Rangers

Gepubliceerd op maandag 13 februari 2006 om 14:19

Paul le Guen is de belangrijkste kandidaat om Alex McLeish na dit seizoen op te volgen als manager van Glasgow Rangers. De Schotse ploeg maakte eerder deze maand bekend dat McLeish na dit seizoen het veld moet ruimen. Le Guen, de voormalig trainer van Olympique Lyon, geeft inmiddels toe dat hij in gesprek is met de Rangers.

Le Guen had zijn rechterhand Yves Colleu afgelopen weekend naar Schotland gestuurd, om het duel tussen Celtic en Rangers te bekijken. Hoewel Rangers tijdens dit duel aan het kortste eind trok, was Colleu onder de indruk van de Gers. Inmiddels heeft Le Guen de onderhandelingen met Rangers dan ook geopend. "We zijn in gesprek", zegt de Franse trainer tegen Canal +. "De gesprekken zijn echter nog in een eerste fase, er is nog lang geen sprake van een akkoord."

Afgelopen zomer vertrok Le Guen bij Olympique Lyon, nadat hij opnieuw beslag had weten te leggen op de Franse landstitel. Le Guen werd in Lyon opgevolgd door Gérard Houllier.


Gerelateerd

Clubs

Glasgow Rangers

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media