Het laatste voetbalnieuws » Rutten: "Jammer, na een half uur is alles weg"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Rutten: "Jammer, na een half uur is alles weg"

Rutten: "Jammer, na een half uur is alles weg"

Gepubliceerd op zondag 19 juli 2009 om 10:33

PSV-trainer Fred Rutten baalt dat de oefenwedstrijd tegen Sivasspor zaterdag uit de hand is gelopen. De Turkse ploeg reageerde woedend op twee rode kaarten, waarna arbiter Kevin Blom besloot de eerste helft te staken. De tweede helft werd later wel gewoon afgemaakt.

Door de onderbreking voor rust duurde het duel uiteindelijk zo'n twintig minuten korter dan gepland. "Voor ons is dat jammer en ook voor de tegenstander natuurlijk", zegt Rutten op de website van PSV. "De verwachting was dat de wedstrijd van een vrij redelijk niveau zou zijn en na een half uur is alles weg."

De oefenmeester vond dat in de tweede helft geen sprake meer was van een echte wedstrijd. "Je ziet dat er momenten zijn dat spelers snel hun been wegtrekken, voor ons is dat heel jammer. Ondanks dat, zijn we vanuit een formatie blijven spelen."


Gerelateerd

Clubs

PSV

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media