Voetbalnieuws
Stevens ook in competitie niet te stuiten
08 november 2009
Red Bull Salzburg lijkt niet te stoppen. In de UEFA Europa League boekt de formatie van Huub Stevens de ene overwinning na de andere en ook in de competitie loopt het vooralsnog gesmeerd voor de regerend kampioen van Oostenrijk. Zondag pakten die Bullen opnieuw drie punten. Bij Wiener Neustadt werd met 3-2 gewonnen.
Marc Janko, Nikola Pokrivac en Christoph Leitgeb waren verantwoordelijk voor de volledige productie van Red Bull. De thuisclub kwam tussendoor via Johannes Aigner nog wel op gelijke hoogte. Barry Opdam viel zes minuten voor tijd in bij de bezoekers.
Door de winst zet Red Bull Rapid Wien op grotere achterstand. De hoofdstedelingen speelden met 3-3 gelijk bij LASK Linz en hebben nu drie punten minder dan Red Bull. Voormalig SC Heerenveen-speler Thomas Prager zette Linz op slag van rust op 3-1, maar zijn treffer bleek niet genoeg voor de winst. Austria Wien klom naar de tweede plek door de topper tegen Sturm Graz met 1-0 te winnen.
Gerelateerd
Wedstrijden
Clubs
Competities
Gratis wedden
Meer voetbalnieuws