Feyenoord met Guidetti en Fernandez in basis

0 reacties
29 januari 2012, 11:36   Bijgewerkt: 11:44

John Guidetti is op tijd fit voor de klassieker tegen Ajax. De Zweedse topscorer van Feyenoord begint de basis, zo heeft de club een uur voor de aftrap laten weten. Een verrassende naam in de opstelling is Guyon Fernandez. Hij keert na een lange schorsing terug in de ploeg en neemt de plek over van Jerson Cabral.

Guidetti kampte deze week met de naweeën van een amandelontsteking en het was lang onzeker of hij de klassieker zou halen. Door zijn ontsteking kon hij vorige week niet meedoen in de wedstrijd tegen VVV Venlo, die Feyenoord met 2-1 verloor.

Naast Guidetti keert ook Miquel Nelom terug in de basis bij Feyenoord. Stefan de Vrij is na een blessureperiode terug in de wedstrijdselectie, maar begint op de bank.

Bij Ajax is Ricardo van Rhijn, zoals verwacht, de vervanger van Toby Alderweireld centraal achterin. Rechts in de defensie vervangt Daley Blind de geblesseerde Gregory van der Wiel. Voorin krijgt Lorenzo Ebecilio de voorkeur boven onder meer Ismail Aissati en Nicolas Lodeiro. Debutant Joël Veltman zit op de reservebank.

Opstellingen

Feyenoord: Mulder; Nelom, Martins Indi, Vlaar, Leerdam; Clasie, Bakkal, Mokotjo; Fernandez, Guidetti, Schaken

Ajax: Vermeer; Anita, Van Rhijn, Vertonghen, Blind; Enoh, Janssen, Eriksen; Sulejmani, De Jong, Ebecilio

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel