Luciano Narsingh verliet Heerenveen deze transferperiode voor PSV. Het eveneens geïnteresseerde Ajax bleef zodoende met lege handen achter. Volgens Narsingh mislukte een vertrek naar Amsterdam niet alleen vanwege financiële motieven.
"Omdat er zo veel PSV'ers bij Oranje waren en zij allemaal lieten blijken dat ze me graag zagen komen, kreeg ik een warm gevoel bij de club", zegt de international van het Nederlands elftal in Voetbal International. Namens de landskampioen stuurde echter alleen Vurnon Anita een berichtje naar Narsingh. "Verder heeft geen enkele speler bij Ajax me laten blijken dat ze me wilden hebben."
Eerder maakte Narsingh al duidelijk dat uit het feit dat Ajax de door Heerenveen gevraagde transfersom niet wilde ophoesten, een gebrek aan waardering bleek. "Als een club je écht wil, dan betalen ze wat er voor je gevraagd wordt."