Het laatste voetbalnieuws » Postma over vier of vijf weken weer inzetbaar
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Postma over vier of vijf weken weer inzetbaar

Postma over vier of vijf weken weer inzetbaar

Gepubliceerd op zaterdag 20 januari 2007 om 09:00

ADO Den Haag kan over een maand weer beschikken over Stefan Postma. De doelman, die eind september een dubbele beenbreuk opliep, is in de laatste fase van zijn herstelproces terecht gekomen. "Ik moet nog twee weken revalideren in Zeist, daarna mag ik weer met de groep trainen", zegt hij tegen FCUpdate.nl.

Postma brak in september zijn been in de wedstrijd tegen PSV. Sindsdien werkte hij iedere dag aan zijn herstel en tot zijn grote opluchting ziet hij inmiddels licht aan het einde van de tunnel. Het trainingskamp in Turkije, dat ADO Den Haag tijdens de winterstop belegde, was hierbij van groot belang.

"Dat trainingskamp was een soort Lourdes voor me", grapt hij, verwijzend naar de Franse bedevaartsplaats. "Echt joh, het werkte enorm motiverend om weer bij de groep te zijn. Je merkt dan pas hoe zeer je al die kleine dingen mist en hoe mooi het is om gewoon weer deel uit te maken van de groep."

Postma hoopt dat hij nu zo snel mogelijk weer onder de lat kan staan. "Ik denk dat het nog vier, vijf weken duurt", schat hij. "Maar goed, het blijft afwachten. Ik ben nu bijvoorbeeld nog wel voorzichtig als ik een bal probeer te schieten, dat moet er uit. Het gaat in ieder geval steeds beter", zegt hij enthousiast.


Gerelateerd

Clubs

ADO Den Haag

Personen

Stefan Postma

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2006-2007
1. PSV 34 75   10. NEC 34 44
2. Ajax 34 75   11. NAC Breda 34 43
3. AZ 34 72   12. Vitesse 34 38
4. FC Twente 34 66   13. Sparta 34 37
5. SC Heerenveen 34 55   14. Heracles Almelo 34 32
6. Roda JC Kerkrade 34 54   15. Willem II 34 31
7. Feyenoord 34 53   16. Excelsior 34 30
8. FC Groningen 34 51   17. RKC Waalwijk 34 27
9. FC Utrecht 34 48   18. ADO Den Haag 34 17
Bekijk ook de Eredivisie 2006-2007 stand, wedstrijden en nieuws.