Het laatste voetbalnieuws » Mourinho is weer vrienden met Abramovich
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Mourinho is weer vrienden met Abramovich

Mourinho is weer vrienden met Abramovich

Gepubliceerd op zondag 15 juli 2007 om 11:50

Jose Mourinho en Roman Abramovich hebben hun onderlinge conflicten uitgesproken. De Chelsea-trainer lag afgelopen seizoen regelmatig overhoop met de eigenaar van de Londense club.

"Er is geen enkel probleem meer, het was een lang en positief gesprek. De kou is uit de lucht", laat Mourinho weten tijdens de Chelsea-tour door de Verenigde Staten. De Portugees staat zelfs open om zijn tot medio 2010 lopende contract te verlengen. "Ik zit in mijn vierde seizoen en als het mogelijk is ga ik vijf, zes, zeven of acht jaar door."

"Ik heb geen plannen om van club te wisselen en het te proberen in Italië of Spanje", gaat de Portugese oefenmeester verder. "Ik wil bij Chelsea blijven en de club wil met mij verder. Als ze het vertrouwen in mij hadden verloren, was ik inmiddels al op non-actief gezet."


Gerelateerd

Clubs

Chelsea

Tip:

Chelsea-kaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media