Deze site brengt je het laatste voetbalnieuws, foto's, video's en interviews uit de voetbalwereld.
Dat alles 24 uur per dag, zeven dagen per week!
© 2004-2012 FCUpdate.nl Groningen

Manager Alex Ferguson van Manchester United liet na afloop van het behalen van het kampioenschap weten dat "er nog rek in de groep zit". De oefenmeester is nog niet uitgespeeld, want op 21 mei wacht de Champions League finale tegen Chelsea, dat tweede eindigde in de Premier League.
![]() |
Vanmiddag behaalde Ferguson voor de tweede keer op rij de Engelse titel. Voor de club is het alweer de zeventiende keer dat het kampioenschap gevierd mag worden. Liverpool is recordhouder met achttien titels achter zijn naam. "Ik denk dat we dat wel gaan inhalen. De selectie is jong en er zit nog genoeg rek in", aldus de oefenmeester.
Ferguson kijkt alvast vooruit naar de eindstrijd op 21 mei in Moskou: "We gaan nu met een erg goed gevoel de Champions League-finale in. Als we vandaag niet kampioen waren geworden, hadden we toch wel een flinke klap gekregen. Het was een lastige wedstrijd en soms maakte ik me wel zorgen. Na rust kregen we pas echt grip op het duel", zo vertelde hij aan SkySports.