RKC Waalwijk heeft de komende dagen twee verdedigers op proef. Het gaat om de Zwitser Stephan Keller en de Zweed Marcus Andreasson. Beide spelers mogen zich zaterdagavond bewijzen op het Maritiemtoernooi in Den Helder. RKC neemt het dan op tegen het Belgische AA Gent.
De 26-jarige Keller, drievoudig international voor Zwitserland, speelde het afgelopen seizoen voor Rot-Weiß Erfurt, waarmee hij degradeerde uit de Duitse tweede Bundesliga. Eerder speelde de transfervrije Keller voor onder meer de Zwitserse clubs Grasshoppers en FC Aarau.
Andreasson komt momenteel uit voor het Noorse Molde. De 27-jarige verdediger is een voormalig jeugdinternational, maar tot het nationale team reikte hij niet. De Zweed speelde in het verleden ook voor het Engelse Bristol Rovers.