AC Milan moet het in de achtste finales van de Champions League stellen zonder enkele vaste krachten. Tegen Celtic zullen Dida, Filippo Inzaghi en Ronaldo niet in actie komen voor de Italianen. Alberto Gilardino kampt nog met een lichte knieblessure, maar reist wel mee naar Glasgow.
Dida liep op 31 januari tijdens de bekerwedstrijd tegen AS Roma een schouderblessure op. De Braziliaanse goalie wordt tegen Celtic vervangen door Marco Storari. Zeljko Kalac, de tweede doelman van Milan, heeft last van een knieblessure.
Filippo Inzaghi is nog herstellende van een dijbeenblessure. Aankoop Ronaldo is in Europese wedstrijden niet speelgerechtigd omdat hij dit seizoen in de Champions League al uitkwam voor Real Madrid. Ook Marco Boriello is tegen de Schotten nog niet inzetbaar.