AC Milan-verdediger Cafu komt in de kwartfinales van de Champions League wellicht zijn landgenoot Alex tegen. De Braziliaan is niet verrast door de ontwikkeling van zijn landgenoot, zo laat hij weten op UEFA.com.
Alex was in de ontmoeting met Arsenal wederom één van de beste spelers op het veld. De PSV-verdediger werd de schlemiel en de held van de avond door eenmaal in eigen doel te scoren om daarna de Eindhovense formatie in de 83ste minuut naar de kwartfinales te koppen.
Op de vraag of hij verrast is over de puike prestaties van Alex, antwoordt Cafu: "Nee, ik ben niet onder de indruk van zijn vorm. Ik heb met hem in de Seleção gespeeld, waar ik gemerkt heb dat hij een grootse verdediger is met ontzettend veel potentie. Mensen die hem wat minder goed kennen zullen misschien verbaasd zijn over het feit dat hij met zo'n breed lichaam zo snel is. Hij is exceptioneel."