AC Milan-speler Kaka werpt zich op als onderhandelaar. De Braziliaanse middenvelder wil zijn landgenoot Ronaldinho overtuigen om naar Italië te verhuizen. De 24-jarige Kaka zal tijdens het trainingskamp in voorbereiding op deoefenduels met Chili en Ghana met Ronaldinho over AC Milan praten.
Kaka meldt Sky Italia: "Als ik hem spreek zal ik aan hem uitleggen wat voor geweldige club AC Milan is en ik zal hem proberen te overtuigen voor ons te spelen." Ook Ronaldo maakte zich sterk voor de komst van zijn landgenoot. "Ronaldinho is een vriend van me en ik zou hier bij Milan graag met hem werken. Ik denk dat hij zich kan vinden in de aanpak van de club," aldus de voormalig speler van PSV.
De geruchten rondom een vertrek van Ronaldinho bij Barcelona blijven aanhouden. De Milanezen lijken in dat geval de eerste gegadigde om de begaafde aanvaller over te nemen. Roberto Assis, broer en tevens zaakwaarnemer van Ronaldinho, is al in Milaan gesignaleerd. Assis meldde echter dat hij namens een andere cliënt (Ricardo Oliveira) in de modestad was.