'Jong Oranje gaat absoluut naar Olympische Spelen'

0 reacties
6 juni 2007, 09:00

Jong Oranje gaat tijdens het komende jeugd-EK kwalificatie voor de Olympische Spelen van 2008 afdwingen. Daar zijn de bezoekers van FCUpdate.nl van overtuigd. Een plaats in de halve finale van het jeugd-EK volstaat om de gang naar Peking te mogen maken en liefst tachtig procent denkt dat Jong Oranje bij de laatste vier komt.

Ruim de helft van deze tachtig procent (41 procent), denkt overigens dat deze halve finale direct ook het eindstation zal zijn voor de ploeg van coach Foppe de Haan. In totaal gelooft 28 procent van onze bezoekers er in dat de ploeg haar Europese titel zal prolongeren. Tien procent verwacht dat Jong Oranje de finale gaat verliezen.

Slechts twintig procent, omgerekend één op de vijf bezoekers, denkt dat Jong Oranje er níet in zal slagen om de halve finale te halen. Overigens hoeft dit niet per se te betekenen dat Jong Oranje niet naar de Spelen gaat. Als Engeland wél bij de eerste vier komt, spelen de nummers drie van beide poules een beslissingswedstrijd. De winnaar van dat duel gaat, via de achterdeur, alsnog naar Peking.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel