Anderlecht niet verder met trainer Vercauteren

0 reacties
Ger
12 november 2007, 13:31   Bijgewerkt: 14:55

De tegenvallende prestaties bij Anderlecht hebben Franky Vercauteren de kop gekost. De 51-jarige oefenmeester was sinds februari 2005 werkzaam bij de Belgische topclub. Hij was destijds de vervanger van Hugo Broos.

Voor Anderlecht was de nederlaag bij Germinal Beerschot (2-0) van zondagavond de druppel. Het ontslag van Vercauteren, die tweemaal kampioen van België werd met de Brusselse club, hing al geruime tijd in de lucht. Dit seizoen moest Anderlecht al veel terrein prijsgeven op koploper Club Brugge.

Assistent-coach Ariël Jacobs neemt de taken van Vercauteren tot het einde van het seizoen over. Over de functie van technisch directeur, die Vercauteren beloofd was, wordt in de loop van het seizoen nog gepraat.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel