Het plan van Michel Platini om bekerwinnaars toe te laten tot de Champions League, wordt niet ingevoerd. Het European Professional Football Strategy Council, een zestienkoppige strategische commissie van de UEFA, heeft het plan afgewezen, zo meldt persbureau Reuters.
Volgens Reuters zal deze beslissing later deze maand definitief worden, als het uitvoerend comité van de UEFA bijeenkomt in Luzern.
Hoewel het zestienkoppige council verder geen mededelingen wilde doen over het verloop van de vergadering die maandagmiddag plaatsgevonden heeft, is wel duidelijk geworden dat er toch het één en ander zal veranderen in de Champions League. Zo zal ook de nummer drie van de grootste Europese landen geen voorronde hoeven spelen en zullen meerdere kleinen landen nu ook een startbewijs voor het lucratieve toernooi krijgen. Meer details wordt 30 november bekend gemaakt.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen