Nekblessure houdt Hofland voorlopig buiten spel

0 reacties
25 maart 2009, 14:11   Bijgewerkt: 17:26

Kevin Hofland kan voorlopig niet in actie komen voor Feyenoord. De verdediger blijkt aan zijn ongelukkige valpartij in het duel met NAC Breda, ruim twee weken geleden, schade aan de banden rondom zijn nekwervels te hebben overgehouden.

Omdat de blessure alleen met rust kan genezen, is het moeilijk te bepalen wanneer Hofland weer inzetbaar is. "Dit is een hele vervelende blessure, omdat je er geen termijn op kunt plakken. Ik moet stapje voor stapje herstellen en hopen dat het herstel sneller gaat dan gebruikelijk is", zegt de 29-jarige Hofland, die deze week onderzocht werd in het ziekenhuis, op de officiële website van de Rotterdamse club.

Hofland miste door zijn blessure afgelopen weekend de uitwedstrijd tegen AZ (0-0). Een week eerder tegen PSV stond de verdediger wél in de basis, maar toen moest hij de strijd na 45 minuten staken omdat hij te veel last kreeg van zijn nek.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel