Dagen Koeman bij Hongarije lijken geteld

0 reacties
Ger
23 juli 2010, 09:59   Bijgewerkt: 11:31

Een vertrek van Erwin Koeman als bondscoach van Hongarije hangt nadrukkelijk in de lucht. Volgens berichten in de Hongaarse media maakt de Nederlandse trainer vrijdag tijdens een persconferentie zijn exit bekend.

Koeman ging in april 2008 bij de nationale ploeg van Hongarije aan de slag. De voormalig Oranje-international wist het team ondanks een goede start in de WK-kwalificatie niet naar Zuid-Afrika te loodsen. Op de route naar het EK van 2012 komen de Hongaren onder meer Oranje tegen. In het laatste duel van Koeman verloor de ploeg nog met 6-1 van het Nederlands elftal.

De oefenmeester gaf eerder deze zomer al dat hij rekening hield met een vertrek bij de Hongaren. De nieuwe voorzitter van de nationale voetbalbond wil namelijk graag een Hongaar als keuzeheer.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel