Adrie Koster heeft een tevreden gevoel overgehouden aan de wedstrijd tegen Germinal Beerschot om de Coppa Sterchele. Zijn Club Brugge won met 2-0, al had die score volgens de oefenmeester hoger moeten uitvallen.
"We speelden goed via de flanken en de voorzetten kwamen er goed uit, waardoor we toch vrij veel kansen creëerden. Alleen de afwerking had nog iets beter gemogen", zegt de Nederlandse trainer op de website van Club Brugge. "Maar goed, in vergelijking met de wedstrijd van vorige week tegen Westerlo speelden we al een heel stuk scherper."
"Met 0-2 winnen tegen Germinal Beerschot is leuk, maar het blijft een oefenwedstrijd. Heel veel conclusies mogen we hier niet aan vastknopen", besluit Koster voorzichtig.