Anderlecht toont begrip voor boze supporters

0 reacties
Ger
4 oktober 2010, 22:38

Anderlecht heeft in een communiqué laten weten begrip te hebben voor de reactie van de eigen supporters na de 5-1 nederlaag bij Standard Luik. Een groep boze fans blokkeerde zondagavond de spelersbus voor aanvang van de terugreis naar Brussel en vroeg om het ontslag van trainer Ariël Jacobs en algemeen manager Herman van Holsbeeck.

"De nederlaag op Standard dreef de emoties op de spits. Het bestuur van Anderlecht heeft dan ook alle begrip voor de reactie van een deel van de fans", deelt de Belgische titelhouder mee. "Daarom zullen spelers, technische staf, bestuur en alle medewerkers van RSCA er alles aan doen om het tij op korte termijn te keren."

"Het bestuur zal zijn verantwoordelijkheid niet ontlopen, maar zal altijd in alle sereniteit handelen. De club zal op gerichte tijdstippen, zoals later van de week, nog communiceren."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel