Trainer Mario Been van Feyenoord heeft tijdens het trainingskamp in Oman met Erwin Mulder slechts één fitte keeper tot zijn beschikking. Rob van Dijk is in Rotterdam achtergebleven met een knieblessure en Darley kampt op het Arabische schiereiland met een ontstoken kniepees.
Door het blessureleed neemt keeperstrainer Patrick Lodewijks inmiddels af en toe onder de lat plaats. De 43-jarige Brabander zal mogelijk dinsdag als reservedoelman op de bank plaatsnemen tijdens de oefenwedstrijd tegen het olympisch elftal van Oman in het Sohar Stadium.
Lodewijks zat in oktober 2007 voor het laatst als keeper op de bank bij Feyenoord. De oud-doelman was op dat moment al keeperstrainer bij de club, maar voegde zich tegen Excelsior bij de selectie omdat Erwin Mulder en Sherif Ekramy niet inzetbaar waren.