Zaakwaarnemer verwacht dat Van Wolfswinkel blijft

0 reacties
7 januari 2011, 13:28

Onder meer Liverpool, Tottenham Hotspur en Napoli zouden een oogje op Ricky van Wolfswinkel hebben. Louis Laros, zaakwaarnemer van de spits van FC Utrecht, laat weten dat zijn cliënt zich inderdaad op de radar van een aantal ploegen bevindt. Van een winters vertrek uit de Galgenwaard is volgens hem echter nog geen sprake.

“De interesse is niet zo concreet als het lijkt. Ik weet wel dat een groot aantal clubs Van Wolfswinkel nauwlettend volgt, maar er speelt op dit moment niets concreets. Mij hebben in elk geval geen geluiden bereikt dat er op korte termijn onderhandelingen worden gestart”, zegt Laros tegen FCUpdate.nl.

Van Wolfswinkel herstelt momenteel van een gebroken sleutelbeen. “Hij focust zich helemaal op het herstel en richt zich niet op andere clubs. Mijn verwachting is dan ook dat hij het seizoen gewoon bij FC Utrecht afmaakt”, besluit Laros.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel