Veldverwarming op trainingscomplex Vitesse

0 reacties
Ger
19 september 2011, 12:15

Vitesse heeft maandagochtend op sportcentrum Papendal de eerste training afgewerkt op een grasmat met veldverwarming. De vers aangelegde zoden zijn onderdeel van een nieuw trainingscomplex, dat vele miljoenen kost. Er komen onder meer zeven velden, nieuwe kleedkamers en voorzieningen op sport-medisch vlak.

Clubeigenaar Merab Jordania laat aan Omroep Gelderland weten dat een superdeluxe trainingscomplex een randvoorwaarde is om door te kunnen stoten naar de top van Nederland. Ook alle jeugdteams gaan daar trainen. De huidige accommodatie is sterk verouderd.

Dankzij de veldverwarming kan Vitesse ook in de winter goed op Papendal trainen. De manschappen van coach John van den Brom zijn momenteel in voorbereiding op het bekerduel met NAC Breda, dinsdag in Arnhem.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen