Ondanks de dramatische start van het seizoen hoeft Arsenal-manager Arsene Wenger niet te vrezen voor zijn baan. De Londense club zal de Franse coach niet ontslaan, zo liet directeur Ivan Gazidis dinsdag weten. "Dat is voor ons geen optie."
Arsenal verloor dit seizoen drie van zijn eerste vijf competitiewedstrijden, met als dieptepunt de 8-2 nederlaag bij Manchester United. De ploeg staat momenteel zeventiende in de Premier League, vlak boven de rode degradatiestreep. De kritiek op Wenger neemt toe, maar de clubleiding van Arsenal is daar niet gevoelig voor.
"Arsene Wenger is niet plotseling een slechte trainer geworden, dat is onzin. Hem ontslaan is een route die we hier niet gaan bewandelen. Dat soort korte termijn-politiek komt de club niet ten goede. De manager is natuurlijk gefrustreerd, maar ook vastbesloten om deze situatie om te buigen. Dat zal ons samen ook lukken. Van een crisis binnen de club wil ik absoluut niet spreken", zegt Gazidis tegen de BBC.