Volgens The Independent is een breuk tussen Manchester United en Wayne Rooney aanstaande, maar de Engelse club doet dat verhaal af als ‘onzin’. De krant stelt dat een recente ruzie tussen manager sir Alex Ferguson en de bonkige aanvaller zulke diepe sporen heeft achtergelaten dat beide partijen uit elkaar gaan.
“Elke suggestie dat Manchester United en Wayne Rooney uit elkaar gaan, is complete nonsens", melden de club en de speler echter in een officiële verklaring.
Op oudejaarsdag ontbrak Rooney in de verloren thuiswedstrijd tegen Blackburn Rovers, naar verluidt om disciplinaire redenen. De international van Engeland kreeg onlangs een boete van 300.000 euro omdat hij in het uitgaansleven was gespot.