Michel Preud'homme blijft werkzaam bij Al Shabab. De Belg tekende in Saudi-Arabië bij tot de zomer van 2016. Preud'homme, die in zijn eerste seizoen bij Al Shabab direct de landstitel veroverde, krijgt meer bevoegdheden.
"Ik word technisch directeur", legt de oud-trainer van FC Twente uit in Le Soir. "En Emilio Ferrera coach. We gaan werken volgens het Engelse model, dus in feite verandert er niets. De voorzitter is tevreden over ons werk. Hij heeft me gevraagd om Al Shabab te reorganiseren, van de jeugd tot het eerste elftal, om zo een modelclub te worden in Saudi-Arabië."
Preud'homme kon de afgelopen periode ook rekenen op belangstelling van andere clubs. "Ik had een dozijn mogelijkheden, maar geen enkele club kon de afkoopsom betalen."