Torres krijgt Gouden Schoen, Gomez op plek twee

0 reacties
Ger
2 juli 2012, 09:11

Fernando Torres heeft de Gouden Schoen gekregen als topscorer van het EK. De aanvaller van kampioen Spanje De aanvaller van Chelsea maakte net als vijf andere spelers drie doelpunten, maar hij had daar de minste minuten voor nodig.

Torres, die in de finale van zondag tegen Italië ook nog een assist leverde, stond tijdens het EK 189 minuten op het veld. De Duitser Mario Gomez werd als tweede gerangschikt in het topschuttersklassement. Ook hij had drie doelpunten en één assist, maar deed daar 282 minuten over. De Rus Alan Dzagoev (drie doelpunten in 253 minuten) eindigde als derde.

Torres volgt landgenoot David Villa op. De aanvaller, die het toernooi in Polen en Oekraïne wegens blessureleed moest missen, werd topscorer van het EK in 2008 met vier treffers.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel