Koeman ziet Feyenoord opnieuw kansen missen

0 reacties
Ger
12 augustus 2012, 15:42

Feyenoord opende het nieuwe seizoen in de Eredivisie zondag met een nipte zege bij FC Utrecht (0-1). Volgens trainer Ronald Koeman maakten de Rotterdammers het zich onnodig moeilijk.

"We hebben te veel kansen gemist, hadden de wedstrijd op slot kunnen en moeten gooien", aldus de oud-international. "Dat missen van kansen was ook de oorzaak van de uitschakeling tegen Dinamo Kiev. Dat moet ons niet te veel gaan overkomen. Als trainer wil ik ook wel eens rustig achterover leunend op de bank kunnen zitten met een veilige voorsprong."

Koeman erkende dat FC Utrecht in de eerste helft mogelijkheden kreeg via Nana Asare, maar dat de ploeg verder weinig weg gaf. "De verdediging speelde compact en stond goed. Al met al een prima start. Vorig seizoen kwamen we hier niet verder dan een gelijkspel. FC Utrecht is altijd lastig."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel