Atletico Madrid heeft een doelpuntrijke overwinning geboekt in de vierde speelronde van La Liga. De hoofdstedelingen stevenden zondag tegen Rayo Vallecano af op een 4-0 thuiszege, maar in de slotfase kwamen de bezoekers terug tot 4-3.
Vallecano deed aanvankelijk weinig onder voor Atletico, maar de thuisclub was slagvaardiger in de afwerking. Mario Suarez, Koke en Arda Turan zorgden ervoor dat het binnen vijftig minuten 3-0 stond. Diego Costa deed telkens het voorbereidende werk en verdiende in de 56ste minuut een strafschop door wel heel makkelijk naar de grond te gaan. Radamel Falcao benutte het buitenkansje (4-0).
Atletico leek op rozen te zitten, maar in de slotfase werd het toch nog even billenknijpen, want Vallecano kwam tussen de 82ste en 89ste minuut terug tot 4-3, door toedoen van Andrija Delibasic (2) en Leo Carrilho. Tot een gelijkmaker liet Atletico het echter niet komen. Daardoor heeft de Europa League-houder nu evenals Vallecano zeven punten, waarmee het gedeeld vijfde staat in La Liga.