Regerend landskampioen Ajax krijgt zaterdag een zware dobber aan FC Twente. Online wedkantoor Unibet acht de kans op een overwinning van de ploeg uit Enschede een stuk groter dan die op een driepunter voor de Amsterdammers.
Wie inzet op een Twentse zege, krijgt 2 als de huidige koploper van de Eredivisie ook daadwerkelijk de drie punten pakt. Voor een overwinning van Ajax wordt ruim een euro meer, [a,http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=284441&bid=21371&unibetTarget=/betting%2523/event/1001757346,_blank,3,35], uitbetaald. Een gelijkspel staat genoteerd voor 3,65.
Als FC Twente-Ajax gelijk eindigt, kunnen PSV en Feyenoord profiteren. De ploeg uit Eindhoven neemt dan de koppositie over als het zelf de lastige uitwedstrijd tegen FC Groningen wint. PSV won dit seizoen pas één keer buitenshuis, maar Unibet voorziet nu een relatief makkelijke middag voor de Brabanders. Een zege van PSV levert gokkers 'slechts' 1 op, winst van FC Groningen staat genoteerd voor [a,http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=284441&bid=21371&unibetTarget=/betting%2523/event/1001758454,_blank,4,85].
Ook Feyenoord speelt dit weekend uit, tegen promovendus Go Ahead Eagles. De Rotterdammers beginnen als grote favoriet (1,65) aan het duel in de Adelaarshorst. Wie denkt dat de ploeg uit Deventer wint, kan 4,90 per ingezette euro verdienen.
Bij AZ maakt coach Dick Advocaat dit weekend zijn rentree in de Eredivisie. De kans is groot dat de 66-jarige Hagenaar deze comeback viert met drie punten, want AZ is de grote favoriet (1) in de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde SC Cambuur.