Oud-hockeyer De Nooijer verlaat AZ na anderhalf jaar

0 reacties
Ger
26 maart 2015, 14:44

De samenwerking tussen AZ en Teun de Nooijer blijft beperkt tot anderhalf seizoen. De oud-international van de Nederlandse hockeyploeg gaat zich meer focussen op zijn eigen bedrijf. Hij was sinds januari 2014 als teammanager aan AZ verbonden.

De 39-jarige De Nooijer blijft wel in de sportwereld actief. Hij keert terug naar het hockey om als assistent-coach van het damesteam van HC Bloemendaal aan de slag te gaan. AZ gaat de komende periode op zoek naar een geschikte nieuwe teammanager.

"We hebben fijn samengewerkt met Teun de Nooijer", zegt directeur voetbalzaken Earnest Stewart op de clubwebsite. "Hij heeft echter aangegeven zich meer te willen richten op zijn eigen bedrijf en terug te willen keren in het hockey."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel