Willem van Hanegem beseft dat Nederland een moeilijke periode heeft gehad in het voetbal, maar dat de toekomst weer rooskleurig is. De voormalig topvoetballer is positief over de Nederlandse talenten.
Dat zegt hij tegen De Telegraaf. "Zat ik me eerst jarenlang te ergeren, zo is voetbal intussen weer een fijne en interessante afleiding", steekt Van Hanegem van wal. "Om jongens als Calvin Stengs, Myron Boadu en Ryan Gravenberch te volgen en hopen dat het ze goed gaat. Dat ze hun talent ook maximaal benutten." De momenteel zwaar geblesseerde Boadu wordt als voorbeeld genoemd "De hele wereld wil hem hebben, toch kiest hij voor AZ. Daar heeft zijn familie invloed op, zijn zaakwaarnemer José Fortes Rodriguez en hijzelf natuurlijk. Daar krijg ik dan een goed gevoel bij."
Over de groei van Oranje is hij eveneens positief. "Als ik spelers als Frenkie de Jong, Donny van de Beek, Matthijs de Ligt en Steven Bergwijn zie, dan is het in een keurslijf duwen van zulke gasten het laatste wat je moet doen. Dat hebben ze bij Ajax blijkbaar wel goed begrepen. Ik geniet als ik zie hoe De Jong en Van de Beek met de ruimten op het veld omgaan", aldus De Kromme.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen