Delaney loopt blessure op en bezorgt Dortmund slecht nieuws

20 november 2019, 14:52
0 reacties

Thomas Delaney is niet goed uit de interlandperiode gekomen. De middenvelder raakte maandag geblesseerd aan zijn enkel tijdens de interland van Denemarken tegen Ierland (1-1) en komt daardoor dit kalenderjaar niet meer in actie. Dortmund verwacht dat hij in januari weet fit is.

Delaney stond in de basis tijdens het kwalificatieduel en raakte al na dertien minuten geblesseerd. De kwetsuur van de controlerende middenvelder blijkt dusdanig ernstig dat hij dit kalenderjaar niet meer in actie kan komen. Dat bevestigt de Duitse club via de officiële kanalen. Dortmund staat momenteel zesde en kan de controleur goed gebruiken, maar zal voorlopig geduldig moeten zien.

Door zijn blessure mist Delaney, die zich met Denemarken overigens wel plaatste voor het EK, zes competitieduels en twee Champions League-wedstrijden.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen