Nu al crisis in Nijmegen: boze supporters van NEC wachten spelersbus op en eisen ontslag

19 augustus 2023, 09:57
3 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Boze supporters van NEC hebben vrijdagnacht de spelersbus bij terugkomst bij De Goffert opgewacht. Met name hoofdtrainer Rogier Meijer moest het ontgelden, zo meldt Omroep Gelderland.

NEC ging vrijdagavond met 2-1 onderuit bij het gepromoveerde Heracles Almelo. Het was voor de Nijmegenaren de tweede nederlaag in het nog prille seizoen. Bij de seizoensouverture leed de ploeg van Meijer een pijnlijke thuisnederlaag tegen Excelsior (3-4).

Artikel gaat verder onder video

Het is volgens bovengenoemd medium nu al crisis met een hoofdletter C bij NEC. Na afloop van het duel met Heracles klonk het 'schaam je kapot' en 'Meijer rot op' in het uitvak. Een paar uur later wachtten zo'n honderd fans de spelersbus op. De woede richtte zich vooral op Meijer, terwijl Bram Nuytinck in gesprek ging met de fans en het voor zijn trainer opnam.

Zo staat de positie van Meijer al heel vroeg in het seizoen onder druk. "Dat zij zo. Wat moet ik daarover zeggen? Ik heb daar weinig tot geen invloed op. Ik probeer met de staf en de spelers keihard te werken en dat hebben we vandaag gedaan. Dat is wat ik doe en de rest dat zien we wel. Dingen zijn beter gegaan dan vorige week, maar uiteindelijk gaat het om het resultaat", reageert de trainer gelaten.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. WimHoebergen06
    302 Reacties
    1.460 Dagen lid
    1.259 Likes
    WimHoebergen06
    Gekopieerd!

    spelers nog meer betalen en dan afdoen op de trainer,zijn gewoon te lui veel spelers dat is het probleem vaak

  2. Voetbalfanaat
    812 Reacties
    1.441 Dagen lid
    3.466 Likes
    Voetbalfanaat
    Gekopieerd!

    Wat zijn dat tegenwoordig voor idioten als je na twee wedstrijden al het ontslag wil van je trainer. Als supporters heb je je club te steunen en kan je geen eisen stellen over het wel of niet aanblijven van de trainer. Voor deze "supporters" SCHAAM JE KAPOT!!

    1. Supporter
      113 Reacties
      1.501 Dagen lid
      682 Likes
      Supporter
      Gekopieerd!

      Komt niet alleen door nu 2x verlies, de laatste 9 wedstrijden van vorig jaar gingen ook allemaal verloren.
      1 en 1 = 2.