Het laatste voetbalnieuws » WBA-coach lyrisch over aanwinst Zuiverloon
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

WBA-coach lyrisch over aanwinst Zuiverloon

WBA-coach lyrisch over aanwinst Zuiverloon

Gepubliceerd op dinsdag 19 augustus 2008 om 15:53

Tony Mowbray heeft genoten van de prestaties van Gianni Zuiverloon tijdens het olympische voetbaltoernooi. De coach van West Bromwich Albion, die de rechtsback deze zomer wegplukte bij SC Heerenveen, was vooral onder de indruk van het optreden van de Nederlander in de kwartfinale tegen Argentinië.

"Het was geweldig om een speler van West Bromwich Albion te zien in zo'n wedstrijd, in zo'n stadion, tussen zulke geweldige spelers", zegt Mowbray in de Birmingham Mail. "Gianni stond op het veld tussen A-internationals als Messi, Riquelme en Mascherano en speelde zeer goed. Hij was sterk aan de bal, atletisch en snel. Bovendien had Nederland eigenlijk moeten winnen van Argentinië, ze kregen in de slotfase een enorme kans om het duel te beslissen. Dat gebeurde niet en dat brak ze in de verlenging op", weet Mowbray, die er niet rouwig om is dat Oranje uitgeschakeld werd. "Natuurlijk was het voor Gianni een mooie ervaring geweest om een halve finale tegen Brazilië te spelen, maar ik ben blij dat hij zich nu bij de club voegt."

Wanneer Zuiverloon zijn debuut kan maken voor WBA, weet Mowbray nog niet. "Hij heeft in China vier wedstrijden gespeeld, dus fit is hij sowieso. Maar ik zal donderdag, als hij voor het eerst meetraint, eens met hem praten. Misschien zit hij al bij de selectie voor de thuiswedstrijd van komende zaterdag tegen Everton."


Gerelateerd

Clubs

West Bromwich Albion

Personen

Gianni Zuiverloon

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

xe Premier League 2008-2009
1. Manchester Utd 38 90   11. Wigan Athletic 38 45
2. Liverpool 38 86   12. Stoke City 38 45
3. Chelsea 38 83   13. Bolton Wanderers 38 41
4. Arsenal 38 72   14. Portsmouth 38 41
5. Everton 38 63   15. Blackburn Rovers 38 41
6. Aston Villa 38 62   16. Sunderland 38 36
7. Fulham 38 53   17. Hull City 38 35
8. Tottenham 38 51   18. Newcastle United 38 34
9. West Ham United 38 51   19. Middlesbrough 38 32
10. Manchester City 38 50   20. WBA 38 32
Bekijk ook de Premier League 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.