Het laatste voetbalnieuws » Go Ahead huurt vleugelspits van FC Twente
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Go Ahead huurt vleugelspits van FC Twente

Gepubliceerd op zondag 4 januari 2009 om 19:54

Go Ahead Eagles huurt Juul Reimerink voor de rest van dit seizoen van FC Twente. De 19-jarige vleugelspits speelt in Enschede bij de beloften. Reimerink verschijnt maandag voor het eerst in Deventer, als de eerstedivisieclub de training hervat.

De huurling kan aan beide vleugels spelen is volgens trainer Andries Ulderink een zeer gewenste versterking. "Met zijn snelheid en individuele acties hebben we in aanvallend opzicht meer mogelijkheden. Ik ben blij dat we hem van FC Twente hebben kunnen huren", zegt de oefenmeester.

De komende week heeft Go Ahead ook een drietal proefspelers te gast: Timon van Leeuwen (21, Feyenoord), de Slowaak Jan Goga (19, MFK Kosice) en de uit Guinee Bissau afkomstige Ibraima Fali Baldé (22, Stiinta Bacau). "Met het uitnodigen van deze spelers kijken we al over het seizoen heen", aldus Ulderink.


Gerelateerd

Clubs

Go Ahead Eagles
FC Twente

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.