Het laatste voetbalnieuws » Overtoom twijfelt over 'eervolle' invitatie Kameroen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Overtoom twijfelt over 'eervolle' invitatie Kameroen

Overtoom twijfelt over 'eervolle' invitatie Kameroen

Gepubliceerd op dinsdag 25 oktober 2011 om 08:27

Een interlandcarrière lonkt voor Willie Overtoom. De voetbalbond van Kameroen heeft bij de 25-jarige middenvelder van Heracles Almelo geïnformeerd naar zijn beschikbaarheid. Overtoom, zoon van een Kameroense moeder, twijfelt nog.

Overtoom gaat in ieder geval rond de tafel zitten met de delegatie uit Kameroen, zegt hij in De Telegraaf. "Mijn zaakwaarnemer Winny Haatrecht werd door een bestuurslid van de voetbalbond gebeld. Ik ga in november in Amsterdam het gesprek aan."

Of Overtoom daadwerkelijk uit wil komen voor Kameroen, weet hij nog niet. "Het is een heel eervolle uitnodiging van een heel groot voetballand, met heel veel grote spelers. Maar ik heb bijna mijn hele leven in Nederland gewoond en ontwikkel me momenteel goed. Ergens ben ik wel nieuwsgierig hoe mijn kansen bij Oranje liggen. Als ik nu voor Kameroen kies en ik daardoor het Nederlands elftal misloop, krijg ik misschien spijt. Gelukkig heb ik nog even om na te denken", aldus de Heraclied.

Overtoom is geboren in Kameroen, maar verhuisde toen hij drie jaar oud was met zijn moeder naar Nederland. Hij kwam uit voor diverse Nederlandse jeugdelftallen.


Gerelateerd

Clubs

Heracles Almelo
Kameroen

Personen

Willie Overtoom

Competities

Eredivisie

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie
1. Ajax 34 76   10. Roda JC Kerkrade 34 44
2. Feyenoord 34 70   11. FC Utrecht 34 43
3. PSV 34 69   12. Heracles Almelo 34 40
4. AZ 34 65   13. NAC Breda 34 38
5. SC Heerenveen 34 64   14. FC Groningen 34 37
6. FC Twente 34 60   15. ADO Den Haag 34 32
7. Vitesse 34 53   16. VVV Venlo 34 31
8. NEC 34 45   17. De Graafschap 34 24
9. RKC Waalwijk 34 45   18. Excelsior 34 19
Bekijk ook de Eredivisie stand, wedstrijden en nieuws.