Alderweireld: "Met elf tegen elf spelen we dit uit"

0 reacties
29 oktober 2012, 07:15   Bijgewerkt: 17:04

Het seizoen is pas tien competitieduels oud, maar Ajax liep zondag al tegen zijn zesde gelijkspel aan. Na AZ, SC Heerenveen, ADO Den Haag, FC Utrecht en Heracles Almelo hield ook Feyenoord een punt over aan een wedstrijd tegen de landskampioen.

De zes wedstrijden waarin Ajax tot nu toe gelijk speelde, hebben een opvallende overeenkomst. In vijf van die zes duels kwamen de Amsterdammers op voorsprong, maar slaagde het er niet in om deze vast te houden. Tegen aartsrivaal Feyenoord gaf Ajax zelfs twee keer een voorsprong uit handen, waarbij de tweede gelijkmaker pas in de laatste minuut van de reguliere speeltijd viel. Graziano Pelle schoot op grandioze wijze, met een soort halve omhaal, de 2-2 achter doelman Kenneth Vermeer.

De Belg denkt dat de rode kaart voor collega-verdediger Niklas Moisander, die twintig minuten voor tijd voor een wat onnodige overtreding zijn tweede geel kreeg, cruciaal was. “Tot dat moment hadden we de wedstrijd onder controle, zeker nadat we op 1-2 gekomen waren. Feyenoord slaagde er tot dat moment niet in om kansen te creëren. Ik denk dan ook dat we het hadden kunnen uitspelen, als het elf tegen elf gebleven was.”

Of het gelijkspel over de volle negentig minuten gezien een terecht resultaat was, weet Alderweireld niet. “Bij ons overheerst vooral het gevoel dat we twee punten misgelopen zijn, maar dat is logisch als je pas een minuut voor tijd de gelijkmaker incasseert.”

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel