AC Milan spreekt vertrouwen uit in coach Allegri

0 reacties
Ger
3 juni 2013, 08:49

AC Milan zet de samenwerking met Massimiliano Allegri ook volgend seizoen door. De afgelopen weken lag de positie van de 45-jarige oefenmeester nadrukkelijk onder vuur. Clubpresident Silvio Berlusconi heeft nu een einde gemaakt aan de onzekerheid over het aanblijven van Allegri.

"De relatie met de coach, die nooit in gevaar is geweest, is er één van vertrouwen en wederzijds respect", aldus Berlusconi op de website van de Italiaanse club. Allegri is sinds de zomer van 2010 werkzaam bij Milan. Afgelopen seizoen werd de Serie A afgesloten op de derde plaats.

De naam van Clarence Seedorf ging rond als mogelijke nieuwe trainer van Milan. De fanatieke fans van de Rossoneri, verenigd in de Curva Sud, zagen de komst van de oud-international van Oranje echter niet zitten.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel